Burçların şans ve para durumu: 14-20 Ağustos haftası! Filiz Özkol…

Paylaş

KOÇ: Sizinle yarışmak imkansız gibi. Pratik bir zekanız var. Bazılarının uzun sürede yaptığı işleri kısa sürede tamamlayarak herkesin dikkatini çekiyorsunuz. Karşıt fikir üretenler sizin için farklı bir sorun yaratabilir.

Paylaş

BOĞA: Doğal davranışlarınız takdir toplamanıza neden oluyor. Hiç kimse sizi samimiyetsizlikle suçlayamaz. Bilinçaltınızda yatan güven duygusunu pekiştirmek için arkadaşlarınızdan önemli destek alıyorsunuz.

Paylaş

İKİZLER: Bu hafta zorlayıcı koşulları isteklerinizle harmanlayarak ifade edeceksiniz. Uzun süredir problem yaratan işlerinizi yeniden gözden geçirme imkanı bulacaksınız. İletişim konusunda performansınız oldukça güzel.

Paylaş

YENGEÇ: Maddi konularda beklediğiniz açılımlar gündeme gelecek. Varsayımlarınızı farklı şekilde kabul ettirmesini biliyorsunuz. Bu hafta istediğiniz şartları gündeme getirmekten korkmuyor hatta biraz da cesur davranıyorsunuz.

Paylaş

ASLAN: Duygusal konulara ailenizin karışması hoş olmuyor. Onların fikrini almak için danıştığınız konular başınıza iş açabilir. Karşı tarafın olayları büyüterek gereksiz bir şekilde başınızı ağrıtmasını istemiyorsunuz.

Paylaş

BAŞAK: Atılımlar için uygun bir hafta. Harcamalar ve yatırımlar için gerekli dengeye sahip olacak ve bazı pürüzlere çözüm getireceksiniz. Çevrenizdeki kişilik savaşlarından uzak kalmayı başarmalısınız. İzleniyorsunuz.

Paylaş

TERAZİ: Bazı yönlerinizi sosyal yaşantınızla bütünleştirmeyi iyi biliyorsunuz. Bu hafta karşılaşacağınız kişilerin duygusal yönleri ilginizi çekebilir. Onlarla görüşme yapacak ve çevrenizden konuları gizleyeceksiniz.

Paylaş

AKREP: Bu hafta, düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır izleyeceksiniz. Kendinize güveniyorsunuz. Ödün vermeyen yapınızı herkes biliyor ve sorunlarına çözüm getirdiğiniz kişiler sizi savunuyorlar. Aşk yaşantınız etkilenecek.

Paylaş

YAY: Bu hafta zevkler konusunda aşırılığa kaçabilirsiniz. Coşkularınızın istemediğiniz durumlara neden olmasını istemiyorsanız, bazı acil önlemlere başvurmalısınız. Hayatınızda bazı sınırlar getirmek zorunda kalabilirsiniz.

Paylaş

OĞLAK: Alacağınız kararlar çok önemli olacak. Hızlı düşünecek ve bazı olaylara kesinlik kazandıracaksınız. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görmek yeni atılımlarınız için hızlı bir katalizör görevi üstlenecek.

Paylaş

KOVA: Güneş karşıt evinizde ilerliyor. Yaptığınız işlerden duygusal tatmin sağlamak istemeniz çok güzel ama duygularınızda yaşadığınız kaos sizin için hoş olmuyor. Bu durum temponuzda yavaşlamaya neden oluyor.

Paylaş

BALIK: Bu hafta maddi konularda fazla beklentiler içine girdiniz. Sakin ve hümanist yapınıza bir şeyler oldu. En çılgın fikirler sizden çıkıyor. Tenkit edilmenize fırsat bırakmadan, kendinizi yeterince irdeliyorsunuz.

Şans Postası astroloji burçlar

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.