Eski eşi CHP’li Aykut Erdoğdu’nun ses kaydını paylaştı

CHP, İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, ses getiren bir skandalla Türkiye’nin gindemine oturdu.

Geçtiğimiz günlerde CHP Yüksek Disiplin Konseyi Üyesi Avukat Tuba Torun ile dünya meskenine giren Aydoğdu’nun 3 ay evvel ayrıldığı eşi, açtığı Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

“Beni ikna etmeye çalıştı”

Eski eşinin, Tuba Torun ile münasebetini öğrendikten çabucak sonra alınan ses kaydını Özge Erdoğdu, “Bu kaydı 3,5 ay evvel aldım. Eski eşim Aykut Erdoğdu’nun Tuba Torun la münasebetini öğrendikten çabucak sonra. Aykut Erdoğdu beni Tuba ile alakası olmadığına ikna etmeye çalışırken, ‘50 kişi ile yatmış’ dedi. Daha sonra 50 kişi ile yattı dediği Tuba Torun ile evlendi!” notuyla paylaştı.

Paylaşım bir anda toplumsal medyada gündeme oturdu.

Paylaşımda Erdoğdu’nun, eşini Tuba Torun ile bağlantısı olmadığına ikna etmeye çalışırken, Torun için partide neler yaptığını anlattığı kayıt yer aldı.

“Tuba 50 bireyle birlikte olmuş bir kız”

Aykut Erdoğdu’nun kayıtta şu kelamları duyuldu:

“Bak dertleşmekse şuysa buysa Tuba hiçbir şey çekmedi tamam mı? Tuba 50 bireyle birlikte olmuş bir kız. 4 yıldır ehlinamus. Parasını da konutunu de her şeyini şey yaparak…. Harbiden babalık yaptım ben. Ben olmasam gidecekmiş evlenecekmiş de yuva kuracakmış… Ulan ben bin kez söyledim önüne biri çıkarsa git! Artık bana bu türlü hayvanmışım üzere davramıp…


“Kemal Bey’i 5 defa aradım listeye alın diye”

Bak Özge kurultayda… Ben niçin parti meclisine giremedim biliyor musun? Kemal Bey’i 5 kez aradım bunu listeye al diye. Oğuz’u 5 defa aradım beni çıkarın bunu alın diye.

“Kurultayda oy topladım”

Çıktım bütün kurultay buna oy topladım kim yapar bunu be? Bu toplumda de ki bir tane namuslu adam bunu yapar. Sonuçta bunun hiçbir şeysi yok dedim. Bu girsin lan dedim biz bir biçimde hallederiz. Yaptığı iş mi yani?”


Yeni eşi hastaneye kaldırıldı

Paylaşımın yayılmasından sonra Aykut Erdoğdu bir paylaşım yaparak yeni eşinin hastaneye kaldırıldığını açıkladı.

Erdoğdu, “Bu akşam eski eşimle birkaç ay evvel yaptığım bir telefon konuşması toplumsal medyaya düştü… Bu konuşma imajlı olarak kaydedilmiş.

Şartlar ne olursa olsun eski eşim ve çocuğumun annesi hakkında makûs birşey söyleyemem.

Eşim Tuba şu an hastaneye kaldırıldı… Ben yanında olabilmek için Ankara’dan yola çıktım…

ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.