İnanılmaz olay… Yakaladıkları balığın içinden seks oyuncağı çıktı

ABD’li iki balıkçı, yakaladıkları yayın balığının içini açtıklarında inanamadıkları bir görünümle karşılaştı.

Tuhaf olay ABD’de gerçekleşti. Richard Kesar ve Jon Hoop isimli iki balıkçı, yakaladıkları yayın balığının midesinde tuhaf yumruları gördüklerinde bir şeylerin zıt gittiğini fark ettiler ve içeride buldukları şey karşısında şok oldular.

Daily Star’da yer alan habere nazaran, Indiana, ABD’den Richard Kesar ve Jon Hoop, balığın içindeki “büyük kahverengi yapay penisi” keşfettiklerinde konutta tuttukları avı temizliyorlardı.

Balıkçılar, başlangıçta yayın balığının biraz yumurta yahut daha küçük bir yaratık yuttuğunu varsaymıştı. Lakin, şişmiş karnını dürttüklerinde, tipik olarak bir balığın yediği hiçbir şeye benzemeyen sert bir obje hissettiler.

Kesar, WTTV-TV’ye verdiği demeçte, “Tekneye bindiğimizde midesinin kocaman olduğunu fark ettik.

“Kesip açmaya karar verdik ve köpük top, bir balık modülü ve yapay penisi bulduk. Nasıl ve neden ırmağa düştüğü hakkında hiçbir fikrim yok” dedi.

Balıkçılar, avlarının görsellerini Facebook’ta paylaştı.

Son derece garip bir anda, Kesar, evvel üç yaşındaki kızının avı temizlemesine yardım ettiğini söyledi. O ve karısı bakışlarını öbür istikamete çevirmek ve güçlü bir konuşmadan kaçınmak için süratli davranmak zorunda kaldılar.

Kesar, “Hoop çıkınca karım ve ben gülmeye başladık. Karım çabucak kızımın gözlerini kapattı ve başını çevirdi” dedi.

İnsanlar, Kesar’ın Facebook gönderisine birçok yorum yağdırdı.

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.