İnceleme: Fırsatlar Sunan 3 Yeni Metaverse Coin ile Tanışın!

Kripto ayı piyasasının tam etkisi ile birçok proje yangından satışta. Kripto uzmanı Paul Brabus’a göre bu da onu mükemmel bir satın alma fırsatı haline getiriyor. Metaverse coin projeleri, ekosistemlerini oluşturmaya ve genişletmeye devam ediyor. Uzman, Pokemon’dan ilham alan 2 milyon doların altında piyasa değeri olan üç metaverse coin’ini inceliyor. Biz de uzmanın anlatımıyla projeleri okuyucularımız için hazırladık.

İlk metaverse coin projesi Revomon (REVO)

Revomon (REVO), Nisan 2021’de piyasaya girdi. Pokemon’dan ilham alan önde gelen Metaverse VR ve NFT projelerinden biri. Revomon’un en iyi yanı, kullanıcıların şu anda Oculus Quest gibi uyumlu bir VR başlığı aracılığıyla dijital dünyasını keşfetme imkanlarının olması.

Revomon, kullanıcıların Revomon’ları avlamasına olanak tanıyan sağlam bir canavar avcısına sahip. Oyunun konsepti, popüler play-to-earn (P2P) modelini platformuna entegre eden Pokemon’un canavar avcısına benziyor. Oyun Unity ile inşa edildi. Ayrıca Steam’in VR Chat’ine benzer renkli bir Metaverse içeriyor. Kullanıcıların başkalarıyla etkileşime geçmesi, canavarları avlaması ve Revomon dünyasını keşfetmesi mümkün.

Ek olarak, Revomon, stake ödülleri için finans panosu, DAO yönetimi ve NFT pazarı vb. dahil olmak üzere çok sayıda özelliğe sahip bir dApp içeriyor. Revomon’un (REVO), mevcut piyasa değeri 1,7 milyon dolar. Oldukça düşük değeli bir proje. REVO tokeni ise 0,069 dolar.

Revomon için birincil hizmet varlığı REVO. Token, hem BEP-20 BNB Blockchain hem de ERC-20 Ethereum sürümlerini içeriyor.  REVO’nun yardımcı programları arasında ürün satın almak, bahis ödülleri almak vb. yer alıyor.

İkinci metaverse projesi Blockchain Monster Hunt (BCMC)

Blockchain Monster Hunt (BCMC), Ekim 2021’de piyasayla tanıştı. NFT ekonomisine odaklanan, Pokemon’dan ilham alan bir başka Metaverse kripto projesi. Her biri benzersiz niteliklere ve istatistiklere, iyi tasarlanmış renkli NFT’lere sahip.

Blockchain Monster Hunt, popüler Pokemon GO uygulamasıyla benzerlikler taşıyor. BCMC 1,7 milyon dolarlık mevcut piyasa değeriyle oldukça düşük değerde. Buna ek olarak, projenin uzun vadeli potansiyeli var. Ayrıca 24 saatlik işlem hacmi 430 milyon dolar. Bu da topluluk desteğine işaret ediyor.

Revomon gibi, Blockchain Monster Hunt da P2P modelini oyununa dahil ediyor. Bu şekilde oyuncular için aktiviteleri kolaylaştırıyor. BCMC, platformdaki yerel token. Altcoin ekonomisini sağlıyor ve yardımcı program ve yönetişim varlığı. BCMC, aynı zamanda bir BEP-20 BNB Blockchain ve Polygon sürümleri içeren bir ERC-20 Ethereum tabanlı token.

Son metaverse coin projesi Elemon (ELMON)

Elemon (ELMON), Kasım 2021’de piyasaya girdi. BNB Blockchain üzerine inşa edilmiş, Pokemon’dan ilham alan Metaverse kripto ve NFT projes. Elemon’un oyununda kullacılar, Elemons adlı NFT tabanlı canavarları topluyor. Ayrıca PVP savaşları, patronları ele geçirme, IDLE kampanyaları vb. gibi çeşitli etkinlikler yapıyorlar.

Bununla birlikte Elemon’un, kullanıcıların istatistiklerini ve gücünü yükseltme imkanı var. BU şekilde her bir Elemon için özel olarak ekipman satın almalarına olanak tanıyor. Oyun, benzersiz yan görevler, günlük görevler vb. dahil olmak üzere her oyuncu için görevler atıyor.

Ayrıca Elemon’un, oyuncuların karakterlerinin donanımlarını ve Elemon’larını yükseltmek için öğeler satın almalarını sağlayan bir mağazası var. Oyuncuların ayrıca geleneksel Pokemonların evrimleşme şekline benzer şekilde mutasyonlar gerçekleştirmesi ve Elemon’larını geliştirmesi mümkün.

Proje için birincil hizmet varlığı, bir BEP-20 tokeni olan ELMON. Tokenin ödeme için kullanılması, ödül olarak alınması mümkün.  Son haberlerde, Elemon, çoğu özel yapım PC’nin sahip olduğu yüksek kaliteli güç kaynaklarıyla tanınan lider bir Esports ve oyun şirketi olan Corsair ile stratejik bir ortaklık kurmayı başardı. ELMON’un mevcut piyasa değeri 2 milyon dolar. Bu arada ekip, ekosistemini inşa etmeye ve genişletmeye devam ediyor. Metaverse coin haberlerini takip etmek ve yeni gelişmelerden haberdar olmak için Kriptokoin.com’u takip etmeyi unutmayınız.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.