Özdağ ile Varank ortasında ‘yeğen’ tartışması: ‘Alçak müfteri’

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ’ın, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a yönelik “Yeğenleri olumsuz işlere karıştı ve isimli mercilerce tespit edildi” açıklamalarına bakandan reaksiyon geldi. Varank, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu ahlaksız provokatör de bana bulaşmaya çalışmış. Benim bırakın kamuda çalışanı, çalışan bir yeğenim yok. Hepsinin yaşları küçük. Bu palavrasını ispat edersen ben istifa etmeye hazırım, edemezsen sen partinden ve vekillikten istifa edecek misin alçak müfteri” tabirlerini kullandı.

Varank’ın açıklamasını alıntılayan Özdağ ise, “Terbiyeli konuş. Sen kimlerden bahsettiğimi ve olayı pek uygun anladın. Ahlaksız da sensin müfteri de sensin. Türk gençlerinin umutlarını yıkan bir zihniyetin temsilcisisin sen” dedi.

Bakan Varank son olarak, “Lafı gevelemeyi bırak da palavrasını ispat et. Haydi hodri meydan! Kimmiş benim yeğenim? Hangi mahkeme ne karar vermiş? İspat etmeyen yalnızca müfteri değil tıpkı vakitte alçaktır” kelamlarıyla Özdağ’a reaksiyon gösterdi. (HABER MERKEZİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.