Prens Harry’nin arkadaşları: “Meghan Markle eğlenmesini bilmiyor”

Prens Harry ve eşi Meghan Markle hakkındaki haberlerin gerisi ardı kesilmiyor. Artık de 21 Temmuz’da yayınlanacak “İntikam: Meghan, Harry” kitabında yer alan sözler, duyanları hayli şaşırtacağa benziyor.

2020 yılında İngiliz Kraliyet Ailesi’ndeki resmi vazifelerinden ayrılan Prens Harry (37) ve Meghan Markle (40), ABD’ye yerleşerek farklı bir hayat usulünü benimsemişti.

Şimdi İngiliz gazeteci Tom Bower’ın yazdığı “İntikam: Meghan, Harry” kitabında bu ayrılığın nedenleri ve tesirlerinin de anlatıldığı belirtiliyor.

New York Post’ta yer alan habere nazaran, evlenmeden evvel Harry’nin Eton Koleji’nden arkadaşları ve Meghan bir toplantıda bir ortaya geldi. Argümana nazaran, Meghan ve Harry’nin arkadaşları hiç anlaşamadı ve birbirlerini sevmediler.

Prens Harry’nin arkadaşları, Meghan Markle’ın insanları “cinsiyetçilik, feminizm ve transseksüel beşerlerle ilgili şakalar” nedeniyle azarlamasına karşın, Harry onunla çıktığı için “çılgın” olduğunu söylediler.

“KRALİYET DELİSİ” VE “EĞLENMEYİ BİLMİYOR”

Kitap, “Meghan, konuşması kıymetlerine muhalif olan her konuğa tereddüt etmeden meydan okudu. Harry’nin arkadaşlarına nazaran, en ufak uygunsuz nüans için onları tekrar tekrar azarladı. Kimse muaf değildi” diyor.

Meghan’ın mizah anlayışının olmadığını söyleyen Harry’nin arkadaşları, onu “kraliyet delisi” ve “partiyi yavaşlatan bir prenses” olarak tanımladılar.

Önümüzdeki perşembe günü yayınlanacak olan biyografik kitap, çiftin mahkeme salonu dramalarından saray siyasetine kadar derinden saklanan sırlarının üzerindeki perdeyi kaldırmayı hedefliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.