Son dakika! HDPli Semra Güzelin PKKlı teröristle yeni fotoğrafları…

Adıyaman’da 2017’de düzenlenen operasyonda etkisiz hale getirilen PKK’lı terörist Volkan Bora ile HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’in fotoğrafları gündemdeki yerini koruyor. PKK’lı terörist Volkan Bora ile HDP’li Güzel’in terör kamplarından yeni fotoğrafları ortaya çıktı.

61decc1366a97caa87488a50

CNN Türk yayınında konuşan gazeteci Ceyhun Bozkurt, “HDP’ye kapatma davası süreci işliyor. HDP bile isteye terör örgütüne angaje olan kişiyi milletvekili yapıyor. Parçalar birleştiğinde HDP’nin terör örgütü ile doğrudan organik bir bağı olduğunu gösteriyor. Öyle 3-5 kişinin suç işlediği bir partiden bahsetmiyoruz. O dosya çerçevesinde kapatma dosyasında önemli bir delil olacaktır.” dedi.

61decc18ae298b982f989c2f

Adıyaman’da 2017 yılında terör örgütü PKK’ya yönelik hava destekli operasyonda etkisiz hale getirilen PKK’lı terörist Volkan Bora’nın cep telefonu incelemesinde, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ile çekilen fotoğraflarının ortaya çıkmasıyla harekete geçen Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, fezleke hazırladı.

61decc2366a97caa882c732c

Diyarbakır Milletvekili Güzel hakkında düzenlenen fezleke, Adalet Bakanlığı’nın ardından dün TBMM’ye iletilmek üzere Cumhurbaşkanlığı’na gönderildi. Güzel’in fezlekesi bugün TBMM’ye ulaştı. Fezleke, Anayasa-Adalet Karma Komisyonu’na sevk edildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.