Tatilde oyunsuz kalma! Şansını online dene

Milli Piyango biletleri ve diğer sayısal oyunları geleneksel olarak her zamanki gibi en yakın bayi ya da gezici bayilerden giderek alamayanlar için fırsat kaçmadı. Şu an tatil beldelerinde olup fiziki olarak bilet alma ya da şans oyunu kuponunu yatırma imkanı bulamayacak olanlar için dijital satış kanalı en hijyenik çözüm yolu olarak öne çıkıyor. Oyunseverler dijital kanalda Milli Piyango’nun www.millipiyangoonline.com adresindeki ekrandan ya da Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından hızlıca bir oyun hesabı açarak biletlerini oluşturabilir.

Üstelik Milli Piyango biletinizi ya da Çılgın Sayısal Loto ve Süper Loto oyunlarınızı oluştururken istediğiniz sayıları seçebilirsiniz. Mesela oluşturacağınız kuponda uğurlu sayınızı bizzat kendiniz ekleyebilirsiniz. Aynı şekilde sözgelimi Çılgın Sayısal Loto’da şehrinizin plaka numarası ya da doğum tarihinizi ekleyerek kendi kuponunuzu oluşturabilirsiniz. Bu yöntemle alacağınız bir bilete ikramiye çıkınca da kazandığınız para online hesabınıza geçecek.

KAZANDIĞINIZ İKRAMİYEYİ HEMEN HESABINIZA TRANSFER EDEBİLİRSİNİZ

‘Üye Ol’ sayfasında yer alan kısa formu doldurarak hesap açın.

>Anlaşmalı bankalardan TC Kimlik Numaranız (TCKN) ile yatırmak istediğiniz tutarı hızlıca havale ederek Milli Piyango oyun hesabınızdan dilediğiniz oyunları oynayabilirsiniz.

>Kazandığınız ikramiyeleri (en az 10 TL) istediğiniz an istediğiniz bankadaki size ait bir IBAN hesap numaranıza transfer edebilirsiniz. Yüksek tutarlı ikramiye ödemeleri en fazla 5 gün içerisinde oyuncularımızın banka hesaplarına yapılmaktadır.

>Web sitesi ve Mobil Uygulamada yer alan ‘Hesabım’ sekmesinden oynadığınız oyunları takip edebilirsiniz. Ayrıca ‘İşlem Geçmişim’ sayfasından da aktif ve geçmiş biletleriniz ile oynadığınız oyunları görebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.