‘Veda Mektubu’ duygu yüklü bir bölümle ekrana geldi

Alanur ve Ziya’nın yıllar sonra aynı masada buluştuğu, Seher’in ise tüm yaşananlara tanık olduğu anlar izleyicinin merakını iyice arttırdı. Alanur ve Ziya ilişkisinin bitmediğini düşünen Seher’in ne yapacağı ise büyük merak konusu oldu.

‘VEDA MEKTUBU’ SON BÖLÜM…

ASLI YENİ HAYATINA İLK ADIMI ATTI

Veda Mektubu’nun ikinci bölümüne damga vuran sahnelerden biri de Aslı’nın bir mektup ile annesi Alanur’u ve evini terk ettiği anlardı. Alanur’un baskısına ve katılığına dayanamayan Aslı, yazdığı mektupta ihtiyacı olan yuvadan bahsetti. Bavulunu alan Aslı, Mehmet ile birlikte yeni hayatına doğru yola çıktı. Bölüm finalinde ise Mehmet, Aslı’yı eve getirdi ve Seher’in elini öptürdü.

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş’ın oturduğu hikayesini Gamestory, senaryosunu ise Deniz Akçay’ın kaleme aldığı Veda Mektubu’nun oyuncu kadrosunda; Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan ve Elena Viunova gibi başarılı isimlerde yer alıyor.

Zengin oyuncu kadrosunun yanı sıra kalplere dokunan hikayesi ile de beğeni kazanan Veda Mektubu dizisi, heyecan dolu yeni bölümleriyle her pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir