74 yaşındaki taksi şoförünü darp edip soydular

Ankara’da 27 Kasım’da bir kişi taksi şoförü Ahmet Babalıoğlu’nun (74) aracına bindi. Mevlana Bulvarı’ndan Dikmen’e giden müşteri taksimetrede yazan 250 TL’yi ödemedi. Şüpheli, parasını isteyen Babalıoğlu’nu önce taksinin içinde, sonra da dışarıda darp etti.

DHA’nın haberine göre Babalıoğlu yere yığılırken, şüpheli aracın içinde bulunan 140 lirayı da alarak kaçtı. Babalıoğlu, çevredekiler tarafından hastaneye kaldırıldı. Polis, Babalıoğlu’nu darp ederken güvenlik kamerasına yansıyan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Ahmet Babalıoğlu, müşterinin ‘paranı getireceğim’ diyerek araçtan ineceği sırada kendisini saldırdığını söyleyerek, “Önce arabanın içinde beni dövdü, sonra dışarıda dövmeye devam etti. Zaten hatırlamıyorum sonrasını. Arabada 140 TL para vardı, bir de taksimetrede yazan 250 TL’yi de vermedi. Beni olay yerinden geçen bir vatandaş suyla elimi yüzümü yıkadı. Beni hastaneye götürdüler. Şahıs 20-25 yaşlarındaydı. Taksiye binerken elinde bira şişesi vardı. Ama hareketleri iyiydi, alkollü değil gibiydi. Hem paramı vermedi, hem de beni dövdü. Taksinin dikiz aynasını kırarak başıma vurdu. Davacıyım. 74 yaşıma kadar bir tokat yemedim, zoruma gidiyor” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx