Cadı olduğunu iddia etti, arkadaşının sevgilisine büyü yaptı

İskoçya’nın Aberdeen şehrinde yaşayan 33 yaşındaki Alexa Thompson, Pagan bir ailede büyüdüğü için tüm hayatı boyunca büyücülükle uğraştığını söylüyor.

Cadı içgüdülerine rağmen Alexa, eksantrik geçmişi nedeniyle “zorbalığa” maruz kaldı. Ama artık bir yetişkin olarak “sihir uzmanlığını” iyi bir şekilde kullandığını iddia ediyor.

Ev taşımaya yardımcı olmak için altı hafta içinde 170 bin TL (5.000 £) biriktirmesini sağlayan para tasarrufu büyüler yapmanın yanı sıra, bir eski sevgiliyle ve onun erkekliğiyle uğraştığını da iddia etti.

Görünüşe göre aynı zamanda fırın sahibi olan cadı, arkadaşının eski erkek arkadaşının zamanını çocukları yerine yeni partneriyle geçirmeye karar vermesinin ardından intikam büyüleri yapmaya başladı.

“Daha iyi bir baba olana kadar etkili olamayacak” emrini veren Alexa, kasık, kafa ve kalp boyunca iğnelenmiş çimlerden bir figür oluşturdu. Büyüyü yaparken figürü ateşe verdi ve “kararmış” bebeği kapısının eşiğine bıraktı.

LANET OLARAK GÖRMÜYOR

Arkadaşına yardım etmek için, arkadaşının eski sevgilisinin daha iyi bir baba olana kadar ereksiyon olamayacağını sağlayacak bir büyü yapan Alexa, en yakın arkadaşına ve çocuklarına yardım etmeye çalışırken, erkekliğine karışmanın bir “lanet” değil, bir koruma büyüsü olduğuna inanıyor.

İddiaya göre harikalar yaratan büyü sayesinde eski erkek arkadaş artık yeni partneriyle eğlenmek için daha az zaman harcıyor ve eski sevgilisine ve çocuklarına karşı davranışını da geliştirdi.

Konuyla ilgili olarak cadı Alexa, “Bunun bir lanet olduğunu söylemiyorum. Bunun arkadaşıma ve çocuklarına yönelik bir koruma büyüsü olduğunu söyleyebilirim” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx