Eski istihbarat yetkilisinden UFO’larla ilgili dünyayı şoke eden iddialar…

Evrende yalnız mıyız? NASA’nın yayınladığı görüntüler bir uzaylıya mı ait?
Dünya dışı varlıklar her zaman dikkat çekti, ancak son yıllarda ortaya çıkan görüntüler bu tartışmaları daha da alevlendirdi.

Şimdi eski bir istihbarat yetkilisinin yaptığı ifşaatlar, dünya basınının odağında. ABD Hava Kuvvetleri’nde yıllarca görev alan David Grusch, UFO’larla ilgili iddialarıyla dikkat çekiyor. Grusch, hükümetin onlarca yıldır UFO’ları ve dünya dışı yaşamı keşfetme konusunda yalan söylediğini ve hükümetin bu sırrı korumak için her şeyi yapacağını söylüyor.

Hava Kuvvetleri’nde 14 yıl görev alan ve Ulusal Jeo-Uzaysal İstihbarat Teşkilatı (NGA) ve Ulusal Keşif Ofisi (NRO) için çalışan, madalyalı bir Afganistan savaş subayı olan David Grusch, ABD’nin onlarca yıldır çok gizli bir UFO bulma programı yürüttüğünü iddia ediyor. Grusch’a göre; keşfedilen bazı insan dışı zekâlar son derece kötü niyetli ve hatta insanları da öldürdü:

“BU SIRRI KORUMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPARLAR”

“Niyetlerini tam olarak asla anlayamayacağız ve bunun nedeni biz onlar değiliz. Ama bence kötü niyetli bir faaliyet gibi görünen bir şey oldu.”

Bu varlıkların, herhangi birinin insanları öldürüp öldürmediği sorulduğunda ise, “ABD’nin bazı gizli operasyonlarını ortaya çıkaracağı için ayrıntılara giremesem de programdaki birkaç kişi bana bunun gibi kötü niyetli olayların olduğu konusunda bilgi verdi” dedi.

Grusch ayrıca, ABD hükümetinin sırrı korumak için her şeyi yapacağına hatta bunun için insanların bile öldürebileceğine dair bir iddiada da bulundu. Eski istihbaratçı, bazılarının bu sırrı korumak için suç işlediğine dair bizzat somut kanıtlar gördüğünü de söyledi.

Grusch’un açıklamalarından en dikkat çekenlerden biri de ABD’nin dünya dışı yaşama karşı Rusya ve Çin ile nasıl bir silahlanma yarışında olduğuydu.

“YILLARDIR HALKA YALAN SÖYÜYORLAR”

Grusch raporunu geçen yıl temmuz ayında sunmuştu. Ve şikayeti “acil ve inandırıcı” olarak nitelendirildi. Grusch, ABD hükümetini yıllardır halka yalan söylemekle suçlayarak, “ABD halkını hedef alan, son derece ahlaksız bir dezenformasyon kampanyası var. Kesinlikle yalnız değiliz, oldukça fazla sayıda uçak keşfedildi” dedi.

Grusch’ın iddialarına ek olarak başka görevlilerden de zaman zaman ilginç iddialar geliyor. Yine eski bir görevli, altı kişilik biriminin Endonezya’da görev yaptığı sırada bir UFO’nun havada asılı kaldığını gördüğünü söyledi. Bir başkası ise uzayı ve zamanı bozabilen uçaklarla karşılaştıklarını söylüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*