Eylül Ayında Okula Dönüşü CBeebies ile Kutlayın

CBeebies yaz tatiline sevilen yapımlarıyla veda ediyor. JoJo and Gran Gran, Nelly and Nora, Andy’s Secret Hideout, My World Kitchen, Tinpo, Yakka Dee, Andy’s Baby Animals, Teddles ve daha fazlası Eylül ayında CBeebies ekranlarında olacak. 

 

JoJo ve Gran Gran’in maceraları hız kesmeden devam ediyor

JoJo ve Gran Gran üçüncü sezonuyla ekranlara dönüyor. Maceradan maceraya koşan ikili bu kez JoJo’nun doğa karnesini tamamlamaya çalışıyor. Karnenin tamamlanması için farklı renklerde yaprakların bulunması gerekiyor ama bir türlü yeşil renkli yaprak bulunamıyor. Bunun yanı sıra, JoJo ve Gran Gran amatör film yapımcılığı yapmayı deniyor ve bir sığınak inşa etmeye karar veriyor. “JoJo and Gran Gran” birbirinden eğlenceli bölümleriyle 11 Eylül Pazartesi saat 15.55’te Digiturk 161’inci kanalda miniklerle buluşuyor. 

 

Nelly ve Nora’nın anılarına ortak olun!

İki kız kardeş olan Nelly ve Nora, tatillerini ve hafta sonlarını aileleriyle beraber deniz kenarında geçiriyor. Korunaklı plajda rahatça eğlenen kızlar zamanlarının çoğunu açık havada heyecan dolu maceralar yaşayarak geçiriyor ve ömür boyu unutamayacakları anılar biriktiriyorlar. Açık havada bol bol zaman geçiren kızlar için en büyük eğlence ise hava durumu! Rüzgarlı günler kaotik, yağmurlu günler müzikli, güneşli günler de çok sıcak olabiliyor. İlgi çekici karakterlerle dolu dizi genç izleyicileri hem eğlendiriyor hem de hava durumunu kucaklamaya teşvik ediyor. Keyifli seri “Nelly and Nora” 11 Eylül Pazartesi günü saat 15.45’te Digiturk 161’inci kanalda başlıyor. 

 

CBeebies yeni okul dönemine hoş geldin diyor

CBeebies okula dönüş döneminde minikleri yine yalnız bırakmıyor. Çocuklar ve ebeveynler için evde yapılacak etkinliklere fikir oluşturmaya yardımcı olacak heyecan verici şovlardan oluşan özel progam başlıyor. Andy’s Secret Hideout, My World Kitchen, Tinpo, Yakka Dee ve daha fazlasını içeren “Little Learners: Autumn” 11 Eylül Pazartesi günü saat 10.30’da Digiturk 161’inci kanalda ekranlara geliyor. 

 

Yavru hayvanların öğrenme yolculuğu

Vahşi doğada yavru hayvanlar hayatta kalmak için tırmanma, yüzme ve arkadaş edinme gibi insanlara özgü becerileri öğreniyor. Bu büyüleyici dizide minikler, dünyanın en sevimli hayvan bebeklerinin keşif yolculuklarına ortak oluyor. İnsanlarla aynı becerilere sahip olan yavru hayvanlar izleyicileri şaşkına çeviriyor. Okul öncesi miniklerin favori sunucusu Andy, her bölümde yavru hayvanların öğrenmesi gereken farklı bir davranışı konu alıyor ve üç türü takip ediyor. “Andy’s Baby Animals” 11 Eylül Pazartesi günü saat 12.25’te Digiturk 161’inci kanalda miniklerle buluşuyor. 

 

Meraklı kukla: Teddles

Mini canlı aksiyon dizisi Teddles, usta kuklacılar tarafından yaratılan meraklı kuklayı ve sevimli arkadaşlarının dünyayı öğrenme macerasını konu ediniyor. Diş fırçalamanın önemi ve derli toplu olmanın önemi gibi bilgilendirici konuları aynı zamanda eğlenceli hale getiren “Teddles” 1 Eylül Cuma günü saat 18.55’te Digiturk 161’inci kanalda. 

 

Lezzet dünyasının kapıları “My World Kitchen” ile aralanıyor

Büyüleyici yemek programı My World Kitchen yetenekli genç aşçıların miraslarını mutfakta kutluyor. Her bölümde bir çocuğun sahneye çıktığı ve ailesinin geldiği şehirden favori bir yemeğin nasıl pişirildiğini gösterdiği programda, arkadaşları yemeğin son halini tatmadan önce bilmedikleri bir malzemeyi denemeye davet ediliyor. Eğlenceli programda lezzetli ve yapımı kolay evrensel tarifleri göstermenin yanı sıra, genç izleyiciler yemeklerin ardındaki ülkeler ve kültürler hakkında bilgi sahibi oluyor ve yepyeni bir lezzet dünyasının kapıları aralanıyor. “My World Kitchen” 11 Eylül Pazartesi saat 11.45’te Digiturk 161’inci kanalda ekranlara gelecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx