Sıla Türkoğlu’ndan ‘estetik’ açıklaması! ‘Fotoğraflar çıkınca biraz düşündüm’

Canlandırdığı ‘Doğa’ karakteriyle hafızalara kazınan Sıla Türkoğlu, geniş bir hayran kitlesine sahip. Ünlü ismin, geçtiğimiz günlerde yıllar önceki hali sosyal medyaya düşmüş ve gündeme ‘estetik’ konuları çıkmıştı.

Bir markanın yüzü olan Sıla Türkoğlu, markanın davetinde estetik konusuyla yine gündeme geldi.

“ÇOK GÜZEL BİR İŞ”

Bir markanın yüzü olan Sıla Türkoğlu, ilkbahar yaz 2024 koleksiyonunun da tanıtıldığı partide güzel basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Türkoğlu, “Enerjimiz tuttu. Öncelikle bugün bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Bizim için çok güzel bir işbirliği oldu. Bir seneyi geride bıraktık. Tüm ekiple bütünleştik. Güzel bir enerjiyle çalıştık. Çok güzel bir iş ortaya çıkardık. Bu kombinde moda olduğu için bu kombinle karşınıza çıktım” dedi.

“KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ”

Daha önce hakkında çıkan estetik iddialarına Sıla Türkoğlu yanıt vermişti. Dudakları ve çenesine dolgu yaptırdığı ileri sürülen Türkoğlu, “Estetiğim yok. Olsa da kimseyi ilgilendirmez” demişti.

“ÇOK KEYİFLİYDİ”

Lansmana katılan güzel isim, geçtiğimiz hafta Cannes film festivalindeydi. Konuyla ilgili Türkoğlu, “Orada çok güzel karşılandık. Çok keyifliydi. Dünya basını da bizimle birlikteydi. Sonrasında biz tatilimizi bir kaç gün uzattık” dedi.

“MAKYAJ YAPMAYI ÖĞRENİYORSUN”

Çocuk yıllarındaki çıkan görüntülerle ilgili de konuşan oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Benim estetiğim yok arkadaşlar. Bu fotoğraflar çıkınca biraz düşündüm. Orada çok küçüğüm. Makyaj yapmayı bilmiyorum. Zaman geçtikçe yüzüm oturuyor. Makyaj yapmayı öğreniyorsun. Doğru fotoğraf çektirmeyi öğreniyorsun.. Bence tamamen onunla alakalı bir şey.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx